Vytisknout tuto stránku

Pražské Benátky a Muzeum Karlova Mostu znovu otevřeny pro veřejnost Doporučený

Loďě zajišťující prohlídku Pražskými benátkami Loďě zajišťující prohlídku Pražskými benátkami snímek: Renáta Lucková

Společnost Pražské Benátky spolu s Muzeem Karlova mostu a barokní kavárnou po více jak třech měsících opět vítá širokou veřejnost! Přijďte si s rodinou vychutnat jedinečné panorama Prahy z tradičního patentního člunu Vodouch a poznejte tajemné podzemí Starého Města. Stačí se vypravit na Křižovnické náměstí a sejít do prostor přístaviště Judita, které se skrývá v unikátním vodním podzemí. 

 

 

Plavba kouzelnými zákoutími vodního kanálu Čertovka! Vypravíte se mimo klasické plavební trasy za neopakovatelnými výhledy na kanál Čertovka z vodní hladiny.

 

V rámci znovuotevření v pátek 3.7.2020 měli návštěvníci výjimečnou možnost poznat historii Karlova mostu očima Zdeňka Bergmana – Převozníka Pražského!

To, jestli opravdu znáte opravdovou minulost stavby Karlova mostu, si můžete i vy ověřit při komentovaných prohlídkách v Muzeu Karlova Mostu nebo přímo na palubě člunů Pražské Benátky při projížďce na Vltavě, kdy pro vás průvodci Pražských Benátek připravili poutavý výklad. Uvidíte nejen nejstarší legendární vodočet Bradáč, ale také původní oblouk Juditina mostu.  Více můžete najít na webové stránce www.prazskebenatky.cz

 Snímky Renáta Lucková

Číst 4856 krát
Ohodnotit tuto položku
(1 Hlasovat)
Zveřejněno v UMĚNÍ

Související položky (podle značky)