Trump nerozpoutal ani jednu válku, Obama jich zahájil šest. Bude další "humanitární" bombardování? Doporučený

  • úterý, říj 27 2020
  • Napsal(a)  MICHAL MALÝ Trikolóra
Michal Malý Trikolóra Michal Malý Trikolóra snímek archiv autora článku

Nejsem zlehčovatelem Covidu, ani roušek, ani omezení, pokud jsou tato opatření smysluplná. Pokud se ale člen Vlády sejde na schůzce na Vyšehradě, aby prý projednal plošné testování Covidu, a pak navrhne výměnu členů správní rady VZP před volbou jejího šéfa, vyvolá to určité otázky, zvláště, pokud byl na té schůzce i kandidát. Přes Slovensko se oficiálně přesunují armády směrem k Polsku, které hraničí s Běloruskem hraničím s Ruskem. Takže další „sankce“ dodavateli plynu, ropy a surovin? Plánuje se snad další humanitární bombardování? Jasně, možná jsem plašan a jde jen o obranu proti Covidu. Ale proč v Brně na letišti parkují Antonovy a bojové vrtulníky, proč se v Brně a Praze postavily vojenské nemocnice?

Proč nikdo neřeší, že v září přibylo 50 000 nezaměstnaných, že krachují hotely, restaurace, hospody, služby, malé firmy, kadeřnictví, servisy? To necháme zkrachovat ekonomiku pod pláštíkem Covidu a pak v zájmu "zachování lidstva" zdaníme vklady, které se rovnají státnímu dluhu? A kluci to pak proberou na Vyšehradě či jinde? Proč je tahle zvýšená aktivita pár dní před volbou prezidenta USA?

Trump nerozpoutal ani jednu válku, Obama jich zahájil šest.

Socanský plagiátor Biden chce prý sjednotit Ameriku. Čím? Válkou proti zbytku světa, která by smazala katastrofické dluhy USA? Tohle je restart socialismu, to je salámovou metodou budovaná fašizace celého světa. Pod záminkou Covidu, který nijak nezlehčuji. Nechají zkrachovat drobné podnikatele a živnostníky, kteří drželi ekonomiku, aby ji pak „zachránili“ tím, že znárodní vklady (které se rovnají státnímu dluhu) jako v Řecku?

Máte dnes na nájem, na jídlo, máte práci? Budete to mít zítra? Na půjčku na nízký úrok, co hlásá ČNB? A zvládnete ji splatit? Z čeho, když nebudete mít práci?

Číst 10286 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)
Zveřejněno v HOSPODÁŘSTVÍ

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 1907 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %