Vánoční projev Urbi et orbi je dalším hřebem do rakve katolické církve Doporučený

Papežský znak Papežský znak Wikipedie

Dne 6. září 2015 „papež“ František vyzval k sebevraždě křesťanství a Evropy nařízením do každé farnosti, do každého kláštera, na každé poutní místo přijímat muslimy. V den Kristova narození cynicky pokračuje v sebevražedném programu a zve islámské Herody a hrdlořezy, aby v Evropě zabili živého Krista v duších křesťanů.

František, jako skutečný odpadlík od Krista a Jeho evangelia i celé Tradice, tvrdí do očí křesťanskému světu kolosální lež a irealitu o tzv. požehnání pro jednotlivce i státy, které přijmou jeho program islamizace: „Ať jsou hojným požehnáním odměněni jednotlivci a státy, které přijímají migranty.“ Počátek tohoto „požehnání“ jsme viděli už v Paříži. 

Citace: „… pomáhají jim budovat budoucnost pro sebe a své drahé.“

Imigranti přijímají abnormálně vysoké sociální dávky a nikde nepracují. Imigranti spolehlivě zdecimují ekonomiku jakéhokoli evropského státu. Jak skvělá budoucnost! A to nehledě na zločinnost a terorismus! 

Citace: „… integrovat se do společností…“

Muslimové se nikde neintegrují. Cíl muslimů není integrace, ale islamizace! František to ví, ale zločinecky to zamlčuje!

Znovu připomínáme, že dle dogmatické buly „Cum Ex Apostolatus Officio“ papeže svatého Pavla IV. je František heretik a všechno, co koná, je neplatné. Jeho vánoční projev Urbi et orbi byl dalším hřebíkem do rakve katolické církve i Evropy. 

Číst 9534 krát
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

Související položky (podle značky)

Právě přítomno: 993 hostů a žádný člen

  Fragmenty jsou zobrazeny na twitteru i facebooku

Twitter Fragmenty        Facebook Fragmenty       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Blog iDNES Haslingerová Facebook Haslingerová  LinkedIn Haslingerová  

Odebírejte Fragmenty

 

Style Setting

Fonts

Layouts

Direction

Template Widths

px  %

px  %